Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami mailowo pod adresem:
biuro@supertrawnik.pl

lub telefonicznie:
+48 601 440 000

Producenci
ROBOT KOSZĄCY SILENO
ROBOT KOSZĄCY SILENO

Nowoczesne podejście do koszenia trawnika 

W dzisiejszych czasach powszechne stało się odchodzenie od tradycyjnych form koszenia. Już dawno w tyle zostawiliśmy cięcie trawy za pomocą kosy, korzystając z kosiarek spalinowych i elektrycznych. Dziś za idealne przystrzyżenie trawnika odpowiadają urządzenia, które robią to za nas. Technologia rozwinęła się tak bardzo, że roboty koszące wykonują tę pracę nawet efektywniej i skuteczniej niż człowiek. A przy tym pozwalają nam oszczędzić czas i energię. Idealnym przykładem tego typu urządzenia jest robot koszący SILENO od firmy GARDENA. 

SILENO - cisza, wygoda i niesamowite efekty

Silence, silenzio, silencio lub po prostu SILENO. Nazwa robota koszącego GARDENA nie wzięła się przypadkowo. Na prawdę, czasami ciężko się zorientować, że nasz robot koszący w ogóle działa. Jego głośność nie przekracza poziomu 58db. Pozwala on na relaks i odpoczynek w ogrodzie, nawet podczas koszenia trawnika przez robota koszącego SILENO

Nowoczesna kosiarka GARDENA daje szansę na zaoszczędzenie sporej ilości czasu. Jednocześnie można cieszyć się idealnie przyciętym, zielonym trawnikiem. Dzięki inteligentnym systemom i nowoczesnej technologii jest bardzo skutecznym robotem, który zapewni długotrwałą satysfakcję i radość z doskonałego trawnika. Czyż bose przechadzanie się letnim, ciepłym dniem po własnym ogrodzie nie jest przyjemne? To wszystko można otrzymać, nie tracąc czasu na długotrwałe koszenie. Wszystko dzięki robotowi koszącemu SILENO. 

 

Inteligentne systemy sprawiające, że robot koszący SILENO jest najlepszym wyborem

Najlepsze w robocie koszącym SILENO marki GARDENA jest fakt, że sam dobrze wie gdzie ma kosić. Dzięki licznym czujnikom i specjalnym technologiom nigdy nie utknie w jakimś zakamarku czy nie uderzy w jakiś inny przedmiot. Robot poradzi sobie również z wąskimi przejściami (do 60cm). Posiada on autorski system kabla doprowadzającego. Umożliwia on robotowi SILENO na szybkie znalezienie drogi powrotnej do stacji ładującej. 

Robot koszący SILENO potrafi kosić nawet podczas deszczu. Mokra i gęsta trawa nie jest mu straszna. Zaawansowana konstrukcja pozwala mu na pracę w nawet w ciężkich warunkach. 

Jak na inteligentne urządzenie przystało, możemy je kontrolować z poziomu smartfona. Dzięki dedykowanej aplikacji smart GARDENA jesteśmy w stanie zarządzać robotem za pomocą naszego telefonu. Dodatkowo możemy zintegrować pracę robota koszącego z systemami nawadniania od firmy GARDENA. 

 

Robot koszący SILENO - krótki przepis na prostsze życie

Posiadając inteligentnego robota koszącego marki GARDENA nie musimy się o nic martwić. Profesjonalnie przystrzyże on nasz trawnik, dotrze do najgłębszych zakamarków i poradzi sobie nawet z gęstą trawą. Posiada specjalne funkcje koszenia po spirali lub spot cutting, które umożliwiają mu kosić w trudne dostępnych miejscach. Robot koszący SILENO posiada również czujnik temperatury, dzięki czemu przestaje kosić gdy temperatura powietrza zbliża się do zera. Korzystając z jego funkcjonalności możemy cieszyć się idealnie zadbanym ogródkiem, jednocześnie nie tracąc czasu na strzyżenie. Dodatkowo jest banalnie prosty w pielęgnacji. Wystarczy spłukać go wodą prosto z węża ogrodowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl