Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami mailowo pod adresem:
biuro@supertrawnik.pl

lub telefonicznie:
+48 601 440 000

Producenci

AGRO LAND

Jeden z najlepszych producentów mieszanek traw gazonowych na polskim rynku. Przeszło dwadzieścia lat doświadczenia to nie tylko wysokiej jakości mieszanki, ale również stale powiększający się asortyment. Trawnik poza istotnymi funkcjami użytkowymi jak tłumienie hałasu czy oczyszczanie powietrza, to równie istotne walory estetyczne. Stosując trawy Agro Land uzyskasz piękny trawnik, który uczyni miejsce spokojniejszym, naturalnym i bliższym przyrody. Celem Agro Land jest stworzenie mieszanek doskonałych, idealnie sprawdzających się w przeznaczonych im miejscach.

 

Kupując u nas masz pewność, że jest to trawa z aktualnej partii produkcji, kupujemy na bieżąco świeże mieszanki.

 

Wybór nasion trawy

Przymierzając się do zakupu nasion traw na nasz ogród warto przemyśleć kilka kwestii. Po pierwsze jaką mamy glebę na której wysiejemy nasiona, czy trzeba ją przygotować. A jeśli tak, to jak? Zwróćmy też uwagę czy teren jest zacieniony czy mocno nasłoneczniony, parametr ten jest również istotny w planowaniu nawadniania.

Kolejny ważny elementy przy wyborze rodzaju trawy to jej przeznaczeni, czy teren będzie intensywnie użytkowany np. przez dzieci przy placu zabaw, czy raczej będzie pełnił funkcje wypoczynkową i ozdobną.

Jaka trawa na suche tereny? Są mieszanki przeznaczone na trudne tereny, w tym piaszczyste, oczywiście nie oznacza to że takiej trawy nie trzeba podlewać. Warto się zastanowić nad automatycznym systemem nawadniania, co pozwoli nam ekologicznie zaplanować nawadnianie.

 

Trawy Agro Land

Angielska Murawa AGRO LAND 2 kg Angielska Murawa AGRO LAND 2 kg
Producent: Agro Land
Cena: 35,90 zł
szt.
zobacz więcej
Angielska Murawa AGRO LAND 5 kg Angielska Murawa AGRO LAND 5 kg
Producent: Agro Land
Cena: 82,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl